Regelt de NEC de begraafdiepte van de gegevenskabel?

1

Technisch gezien volgt mijn jurisdictie de California Electric Code van 2016, maar het is meestal alleen de 2016 NEC.

Tabel 300.5 vermeldt begraafdieptes voor verschillende gebieden en bedradingsmethoden. Zijn deze van toepassing op datakabels (bijvoorbeeld cat. 6 of coax) of alleen op netstroom?

    
reeks Hari Ganti 23.05.2018 / 01:36
de bron

2 antwoord

2

Dit gebeurt niet (tenminste van 2014)

NEC 800.47 zou het besturende gedeelte van Code voor deze situatie zijn, maar het is mama met betrekking tot begraafdieptes voor ondergrondse communicatiekabels. Bovendien verwijst noch 800.3 noch 800.24 naar 300.5, dus het kan ook niet op die manier worden toegepast.

    
antwoord gegeven 23.05.2018 / 02:07
de bron
1

Nadat ik me herinnerde dat ik een contactpersoon had in mijn plaatselijke vergunningskantoor, heb ik gebeld en geconstateerd dat (in mijn rechtsgebied, althans) datakabels niet zijn geregeld .

    
antwoord gegeven 23.05.2018 / 01:57